2015 - Produkcijas klāsta paplašināšana

2015 - Produkcijas klāsta paplašināšana

Aprīkojuma izgatavošana: 

Gada laikā REŠETILOVS saražo 21 iekārtas un stacijas, 18 no tām – sadzīves/komunālo notekūdeņu bioloģiskai attīrīšanai un 3 – virszemes naftu saturošo notekūdeņu attīrīšanai.

Kopš uzņēmuma dibināšanas laika kopumā saražotas 1409 notekūdeņu attīrīšanas ietaises.

 

 

Attīstība un panākumi:

  •  REŠETILOVS ievērojami paplašina piedāvātās produkcijas klāstu, piedāvājot nerūsējošā tērauda izstrādājumus dažādām nozarēm.
  • Turpinot savu ilggadējo attīstību un ievērojot sasniegtos uzņēmējdarbības apjomus, kompānija īsteno restrukturizāciju, mainot savas darbības juridisko formu no individuālā komersanta, kļūstot par sabiedrību ar ierobežotu atbildību – SIA “REŠETILOVS”, pārņemot visas “REŠETILOVS UN CO” IK tiesības, pienākumus un saistības.
  • 2015.gada nogalē REŠETILOVS iegūst 3.vietu kategorijā „Eksportspējīgākais komersants” lielo/vidējo komercsabiedrību grupā konkursā „Eksporta un inovācijas balva 2015”.
  • Konkursu rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas Ekonomikas ministriju. Konkursa patrons – Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

 Lieli un nozīmīgi projekti:

  • Realizēts noslēdzošais trešais etaps komunālo notekūdeņu attīrīšanas stacijai ar pilnu ražību 4320 m3/dnn Mamonovas pilsētai, Kaļiņingradas apgabalā, Krievijā.
  • Izgatavota sadzīves notekūdeņu attīrīšanas stacija ar ražību 800 m3/dnn projekta realizācijai Baikonuras kosmodromā, Kazahstānā.

Mārketinga pasākumi:

REŠETILOVS paraksta līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA).

Сделано в Amparo