.

Ūdens problemātika pasaulē, jo īpaši, pārejas tendence no centralizētām attīrīšanas iekārtām uz decentralizētām, noteica REŠETILOVS darbības izvēli.

 

REŠETILOVS ir oriģinālā aprīkojuma ražotājs sadzīves, komunālo un ražošanas notekūdeņu decentralizētai apsaimniekošanai, lai nodrošinātu attīrīto notekūdeņu atkārtotas izmantošanas iespējas vai to drošu izlaidi apkārtējā vidē.

 

REŠETILOVS tehnoloģijas un risinājumi, kas tiek pielietoti produkcijā, ir balstīti uz apkārtējās vides pamatlikumiem un uzņēmuma reklāmas saukli “Tīrs ūdens drošākai pasaulei!”.

 

 Sakrātā pieredze, unikāli tehniskie un tehnoloģiskas risinājumi un produkcija, mūsdienīga ražošanas bāze ļauj Kompānijai atrast individuālu pieeju pie katra projekta un piedāvāt augsti tehnoloģiskus un izdevīgus risinājumus.

 

 Šodien REŠETILOVS piedāvā risinājumus ne tikai notekūdeņu apstrādei un atkārtotajai izmantošanai, bet arī sistēmas un produkciju citām dažādām nozarēm.

Viss aprīkojums tiek izgatavots no nerūsējošā tērauda.

 

INOVĀCIJAS

Inovācijas ir daļa no korporatīvās stratēģijas. Inovācijas ir nepārtrauktas pētniecības un jaunu risinājumu izstrādes, produkcijas, ražošanas metožu un biznesa procesu rezultāts. Inovācijas veicina pievienotās vērtības veidošanās tirgū.

 

VIDES STABILITĀTE

Kompānijas risinājumu pamatā ir vides stabilitātes nodrošināšana, kas ļauj nodrošināt ekoloģisku un energoefektīvu ūdens resursu pārvaldi.

Jebkura produkta pielietojumam, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda, ir sekojošas priekšrocības:


ILGMŪŽĪBA: Nerūsējošais tērauds, ja tas ir pareizi izvēlēts, ilgs simtiem gadu.

HIGIĒNA: Nerūsējošais tērauds ir viegli attīrāms un nepiesārņo produktus, ar ko tas saskaras.

ATKĀRTOTĀ IZMANTOŠANA: Nerūsējošais tērauds uz 100% piemērots atkārtotajai izmantošanai bez kvalitātes zaudējuma neatkarīgi no tā, cikreiz tas tiek izmantots atkārtoti.

Сделано в Amparo