Kompānija “REŠETILOVS UN CO” piedalījās ECWATECH 2014

Kompānija “REŠETILOVS UN CO” piedalījās ECWATECH 2014

No 3. līdz 6. jūnijam “REŠETILOVS UN CO” IK piedalījās 11. Starptautiskajā ūdens forumā “Ūdens: ekoloģija un tehnoloģija” ECWATECH 2014, kurš norisinājās Maskavā (Krievijā), starptautiskajā izstāžu centrā “Crocus Expo”, un tika veltīts visa veida attīstības jautājumiem ūdensapgādes nozarē. Izstāde ir plaši pārstāvēta ar daudzpusīgu aprīkojuma un pakalpojumu spektru ūdens un notekūdeņu attīrīšanai, sadzīves un rūpniecības ūdensapgādei, cauruļvadu sistēmu būvniecībai un ekspluatācijai, ūdens resursu racionālai izmantošanai, atjaunošanai un saglabāšanai.

Izstādē ECWATECH 2014, kura notiek kopš 1994. gada, “REŠETILOVS UN CO” IK piedalījās jau 6. reizi.  “REŠETILOVS UN CO” IK līdzās 730 citiem uzņēmumiem (no tiem 474 - Krievijas uzņēmumi, bet 256 - citvalstu uzņēmumi) sekmīgi prezentēja tehniskās un tehnoloģiskās inovācijas notekūdeņu un ūdens attīrīšanas jomā, izceļoties ar unikālu pieeju un augstu profesionalitāti.

20 gadu pastāvēšanas laikā, ECWATECH ir kļuvusi par nozīmīgu platformu informācijas, ideju un jaunāko tehnoloģiju apmaiņai, kopīgu risinājumu izstrādei un jaunu biznesa kontaktu dibināšanai.

“REŠETILOVS UN CO” IK izstādes ECWATECH 2014 laikā nodibinājis vairāk kā 50 jaunus kontaktus ar iespējamiem sadarbības partneriem.

Pateicamies visiem, kuri apmeklēja mūsu stendu, un izrādīja interesi par kompānijas “REŠETILOVS UN CO” IK izstrādātajiem produktiem un risinājumiem. Ceram uz ilgstošu un veiksmīgu sadarbību!

< Atpakaļ uz jaunumiem
Сделано в Amparo